Специалист Финанси за град Пловдив

Основни отговорности на позицията:
- Участие в изготвяне и следене на бюджети
- Анализира финансова информация
- Мониторинг на документооборота и отчетността при покупките и отдаването на земеделски земи
- Изготвя финансови справки и отчети за управленски нужди
- Подпомага процеса на месечно приключване
- Участва във внедряването и работа с ERP/CRM/BI/ системите на компанията.

Успешният кандидат притежава:
- Висше икономическо образование - Финанси, Счетоводство и контрол
- Опит на сходна позиция мин 2 год.
- Отлични компютърни умения – Word, Excel, PowerPoint, Access
- Внимание към детайла и отлични аналитични способности
- Инициативност, експедитивност и коректност

- Възможност и желание за пътуване в страната

- Шофьорска книжка

Ние предлагаме:
- Възможност за дългосрочно професионално развитие
- Заложени вътрешни и външни обучения
- Работа в екип с утвърдени специалисти в сферата на финансите
- Възможности за кариерно развитие
- Мотивиращо възнаграждение

Очакваме Вашите документи (мотивационно писмо, автобиография и актуална снимка) до
13.10.2017 г. на следния email: karieri@agrion.bg

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Обратно към всички кариери